Vznikl E-zpravodaj ČSVV a Klubu

vytvořilijsme pro Vás nový internetový formát zpravodaje, který bude informovato aktivitách ČSVV a Klubu, o chystaných akcích, podnětných článcích adalších zajímavostech. Věříme, že Vám přinese zajímavé a užitečnéinformace a těšíme se na Vaše ohlasy. první číslo 2007/1


Rubrika v časopise Vegetarián&Vegan

O založení Klubu kladně referovalo několik internetovým médií zaměřenýchna vegetariánství apod. Česká vegetriánská společnost nabídla Klubuspolupráci a výsledkem je pravidelná rubrika včasopiseVegetarián&Vegan. V nejblžším 5. čísle vychází náš prvnípříspěvek, článek o založení a zaměření Klubu. V dalších číslech budemepublikovat tématcké články, rozhovory a zkušenosti týkající sevegetariánství dětí.


WWW stránky Klubu na ČSVV
Založilijsme pro Klub prezentaci přímo na stránkách ČSVV. V mezičase průběžněodpovídáme na řady dotazů našich členů a zapojujeme se v různýchinternetových diskusích. Na základě konkrétní poptávky v tuto chvíliintenzivně pracujeme na rozšíření kapitol a nových příspěvcích –sledujte E-zpravodaj a www.csvv.cz. Kompletní přístup mají registrovanípříznivci a členové ČSVV!

 

Přednáška Vegetariánsktví a děti - mýty a realita, Praha 7. 10. 2009

Zveme všechny na přednášku Vegetariánsktví a děti - mýty a realita, kterou pořádá Klub Dítě vegetarián ve středu 7. října 2009 ve školce Happy Child v Praze. Přednáší Ing. Lenka Maříková. Více se dočtete po rozkliknutí článku.

Číst dál...

INSPIRAČNÍ POBYT květen 2009

pro maminky na mateřské a jejich děti

které chtějí příjemně a inspirativně strávit pár dní s podobněnaladěnými maminkami a dětmi v rozlehlém, poklidném, přátelském apodnětném prostředí jógového ášramu.

pondělí - pátek 11. 5. – 15. 5. 2009

Číst dál...

INSPIRAČNÍ POBYT září 2008

Klub Naše dítě vegetarián, ČSVV a Sdružení Jóga v denním životě

Vás zvou na INSPIRAČNÍ POBYT pro maminky na mateřské a jejich děti

pondělí - pátek 29. 9. - 3. 10. 2008

Číst dál...

Inspirační pobyt červen 2008

Klub Naše dítě vegetarián, ČSVV a Sdružení Jóga v denním životě

 

Vás srdečně zve na INSPIRAČNÍ POBYT rodičů s dětmi, zajímajících se o aktivní životosprávu a zdravý životní styl, který proběhne 1. - 4. června 2008 ve Střílkách u Kroměříže. 

Číst dál...

E-zpravodaj 2007/01

Milí členové, příznivci a přátelé ČSVV a jeho Klubu Naše dítě vegetarián (Klub),

vytvořilijsem pro Vás nový internetový formát zpravodaje, který bude informovato aktivitách ČSVV a Klubu, o chystaných akcích, podnětných článcích adalších zajímavostech. Věříme, že Vám přinese zajímavé a užitečnéinformace a těšíme se na Vaše ohlasy

Číst dál...

Vegetariánský den -annonce

Vegetariánský den 30.9.2007  

Číst dál...

Konference dětí a mládeže 2007

ČSVV vítá a podporuje iniciativu Svámího Mahéšvaránandy a Společnosti Jóga v denním životě a vyzývá mládež a děti z řad našich členů a přáznivců, aby se zapojili se svými příspěvky do 5. Mezinárodní konference dětí a mládeže 30. 11. - 1. 12. 2007 v Praze  

Číst dál...

Otevřený dopis hlavnímu hygienikovi ČR

MATKY vegetariánky za právo na zdraví prospěšnou a humánní výchovu svých dětí

Číst dál...

Reportáž ze Setkání zájemců o vegetariánské stravování a zdravý životní styl

Již řetí „Setkání“zájemců o vegetariánské stravování podle zásad ochranné stravy a zdravého životního stylu v rodině s malými dětmi proběhlo 1.-3. června 2007 na zámku ve Střílkách.

Číst dál...

Otevřený dopis ministryni školství ČR

MATKY vegetariánky za právo na zdraví prospěšnou a humánní výchovu svých dětí

Číst dál...

TOPlist

NAVRCHOLU.cz