INSPIRAČNÍ POBYT květen 2009

pro maminky na mateřské a jejich děti

které chtějí příjemně a inspirativně strávit pár dní s podobněnaladěnými maminkami a dětmi v rozlehlém, poklidném, přátelském apodnětném prostředí jógového ášramu.

pondělí - pátek 11. 5. – 15. 5. 2009

Program:
  • Začínáme obědem v pondělí 11.5., končíme obědem v pátek 18.5.
  • Možnost dohodnout příjezd dřív/ odjezd později (třeba s tatínkem).
  • Běhemdne společná tvoření, cvičení, zpívání, relaxace a hry v přírodě i vzámku, pro maminky navíc masáže, kosmetika, chiromantie, bioenergetickácvičení ..
  • Večerní satsang, meditace, táborák v sadu..

Prostředí:
Zámek(pokoje pro ubytování, jídelna, kuchyňka, prostory pro hernu a cvičení,čajovna), rozlehlý zámecký park, dětské hřiště, sad, zeleninovázahrada, tábořiště s ohništěm, bylinková zahrádka, obchůdeks orientálním zbožím a zdravou výživou. V obci konzum se základnímipotravinami, drogerie-domácí potřeby, kostelík, za obcí les.
 
Strava:
Plná penze, vegetariánská strava v bio kvalitě ze zámecké jídelny.
Snídaně:kaše, pomazánky, džemy, pečivo; k obědu polévka + hlavní jídlo +ovoce/dezert; k večeři polévka + hlavní jídlo, k svačině ovoce. Porcevelké, možnost přidání, voda, čaje bez omezení. K dispozici kuchyňkapro přípravu miminkovských jídel, kávy apod.

Ubytování:
V prostorných zámeckých pokojích (postele s povlečením, možnost srazit/ uspořádat si dle potřeby), společné sociální zař.  

Cena: zahrnuje ubytování (4x), stravu (4x plná penze + 1x oběd), využití prostorů a materiál pro potřeby programu.

Dospělí: 2290,- Kč
Děti bez postele, stravy: 160,- Kč
Děti do 6 let (vl. postel, strava): 745,- Kč
Ženy na mateřské mají slevu 200,- Kč

S sebou nezapomeňte:    
přezůvky,pohodlný oděv na cvičení a teplé ponožky, podložky na cvičení, dostatekoblečení a bot na ven pro každé počasí (boty do terénu, gumáky,pláštěnky, teplé prádlo), hudební nástroje, chřestidla, oblíbené hračkya knížky, deku na ven, odrážedla a kola, židličky, nočníky, vysílačky,kočárky a postýlky, pokud děti potřebují, ..

Příjezd
Střílkyleží na křižovatce cest Brno - Uherské Hradiště a Kroměříž -  Kyjov.Autobusem: z Brna, Kroměříže, Uherského Hradiště či Kyjova.
Vlakem: směrem od Brna do Brankovic, směrem od Kroměříže do Zdounek, od vlaku pak zajistíme odvoz.

Kontakty:
Organizuje: Lenka Maříková, tel: 608 982 340, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Místo konání: Ášram JDŽ, Zámecká 202, 76804 Střílky, okr. Kroměříž, tel: 573 375 113, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., fax: 573 375 285.

TOPlist

NAVRCHOLU.cz