Zpravodaje ČSVV

Zpravodaj 2 inzerce


Zpravodaj č. 2 - Inzerce

PODMÍNKY A MOŽNOSTI INZERCE VE ZPRAVODAJI ČSVV

Prostor k inzerci poskytujeme pouze firmám a jednotlivcům, jejichž činnost a osobní postoje neodporují prohlášení a programu ČSVV. Jde tedy především o blízce spolupracující subjekty a osoby, které přímo či nepřímo podporují rozvoj ČSVV. Jejich společenské zájmy, činnosti a záměry jsou tak pro naši Společnost jasné a dobře čitelné.

Výběr a schvalování materiálů určených k inzerci provádí Výbor ČSVV

Samozřejmá je možnost inzerovat nabídku a poptávku tematické literatury, pracovních míst, služeb, výrobků a informací z oblasti racionální výživy a vegetariánství z pohledu zdravého způsobu života, stávajícího právního řádu, medicíny, apod. Dále je možno uveřejňovat pozvánky na kulturně-společenské akce zaměřené na zdravý životní styl a informovanost občanů ve výše uvedených oblastech. Podrobnější podmínky inzerce poskytne zájemcům kancelář ČSVV.


 ZELENÁ DISTRIBUCE
je eticky založená nezisková organizace (občanské sdružení), která si klade za cíl přispět ke snahám na obranu života na zemi. Snaží se šířit nový životní styl založený na soucitu, pochopení, toleranci, spolupráci, a laskavosti namísto soupeření, chamtivosti, konzumu, rasizmu, vykořisťování přírody , zabíjení a zneužívání zvířat a lidí atd. Za tímto účelem vyvíjí ediční a propagační činnost a distribuuje zajímavé materiály jiných vydavatelů. Hospodaření Zelené distribuce je neziskové a veškerý zisk je použit na aktivity spojené z propagací výše uvedených myšlenek.
Zelená distribuce, P. O. Box 22, 544 01 Dvůr Králové n. L., tel. 0603-893521, vám nabízí tyto publikace o vegetariánství a veganství:
Róši Philip Kapleau: CHRÁNIT VŠE ŽIVÉ
- vegetariánství z hlediska buddhismu - kniha výborně vysvětlující etické, duchovní, zdravotní a ekologické důvody pro vegetariánství, 180 stran, 90 Kč
Dr. Michael Klaper: VEGANSKÁ VÝŽIVA
čistá a prostá nejzákladnější kniha pro každého, kdo chce přestat se zneužíváním zvířat a zlepšit si zdraví, 80 stran A4, 55 Kč
MUDr. Ferdinand Bárta: UŽ NEMUSÍME ZOMIERAŤ PREDČASNE
kniha propagující vitariánství - syrovou rostlinnou stravu bez použití živočišných produktů, 150 stran, 70 Kč
PRAKTICKÝ PRŮVODCE VEGANSTVÍM BĚHEM TĚHOTENSTVÍ A DĚTSTVÍ
- 20 stran A4, 20 Kč
KDO, KDE, KDY, JAK A PROČ VEGAN
informační brožurka, 8 stran A5, 5 Kč
MANUÁL ZVÍŘECÍCH PRÁV
brožurka konfrontující soucitný životní styl nezneužívající zvířata, 24 stran, 14 Kč
VE ZDRAVÉM JÍDLE ZDRAVÝ DUCH
kapitolky o syrové stravě (vitariánství), 32 stran, 15 Kč
JAK SE NAJÍST A NEZABÍT
ručně psaná veganská kuchařka, 44 stran, 15 Kč
VEGE KUCHAŘKA
- veganské a vegetariánské recepty, 32 stran, 15 Kč
PUNKOVÁ D. I. Y. KUCHAŘKA
- 48 stran A6, 12 Kč
VEGETARIÁNSKÁ KUCHAŘKA MŇAMKA
48 stran, 25 Kč
K objednávkám je nutno přičíst poštovné (30 Kč, pošlete-li peníze složenkou typu C, 60 Kč, chcete-li publikace zaslat na dobírku). Na adrese Zelené distribuce si dále můžete opatřit časopisy, knihy, brožury, nášivky, trička, plakáty, kazety, videokazety, netestovanou kosmetiku a chemické výrobky, samolepky a další produkty s tématikou vegetariánství a veganství, zvířecích práv, ekologie, alternativního životního stylu, sociální spravedlnosti atd. atd. Pro kompletní katalog obsahující více než 500 položek si, prosím, pošlete známky v ceně 16 Kč (cena tisku +poštovné) s Vaší adresou na naši adresu

SPEDIČNĚ DOPRAVNÍ FIRMA RESL VÁM NABÍZÍ SVOJE SLUŽBY.
RESL Vladimír -autodoprava
Daliborova 3
460 07 LIBEREC
tel.: 048/52 26 474
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Pan Resl se ve svém postoji k životu ztotožňuje s názorem sv. Františka z Assisi: "Všechny výtvory Stvořitele jsou dětmi jednoho otce, a proto jsou si bratry." Již v Desateru Starého Zákona je "Nezabiješ", což znamená, že kdo přestupuje tento základní zákon, koná v rozporu s Makrokosmickým zákonem. Lidé si mylně toto pravidlo vztahují pouze na "Nezabiješ člověka". Nastala doba, kdy je nutné si uvědomit, že zabíjení zvířat má hluboký a dalekosáhlý dopad na celé lidstvo právě tím, že je porušován nejmocnější Makrokosmický zákon Lásky. Chce-li se lidstvo vyvarovat válek, zemětřesení a jiných pohrom, jako následků porušování tohoto základního Zákona, musí jej přijmout a nechat jej proudit v každé myšlence, citu a činu.
Výše uvedené je základním kamenem přístupu pana Resla k pojídání masa, který se dá vměstnat do jedné věty: Z lásky ke zvířatům a ze soucitu s jejich utrpením, které prožívají při porážkách a zabíjení, se odmítám podílet na této nelidské bezcitnosti.

DIFFERENT LIFE
je neziskové nevládní hnutí, které vzniklo v roce 1993 a zabývá se zejména informační činností v oblastech:
  • lidská práva, kde se snažíme informovat o porušování práv člověka v nejrůznějších souvislostech (problematika potratů, drog…)
  • práva zvířat, která jsou nesmyslně zabíjena a týrána kvůli získávání potravy, výrobků spotřebního a oděvního průmyslu a pokusům při výzkumech
  • životní prostředí, kde chceme poukazovat na škodlivé vlivy a propagovat alternativy, které by jeho poškozování předcházely.

Usilujeme o naprosté omezení spotřeby masa, alkoholu, tabákových výrobků a drog jakéhokoliv druhu. Naše činnost směřuje hlavně k informování ostatních o těchto věcech. Nevedeme žádné konkrétní kampaně, ale chceme lidem pomoci žít svůj život jinak - bez krutosti, sebeničení a v úctě a toleranci nejen k přírodě, ale i ostatním lidem. Řídíme se principy nenásilí a neomezování svobody myšlení a konání. Vítáme spolupráci s každou organizací, skupinou lidí nebo jednotlivci, kteří mají dobrou vůli navzájem si v dobrých věcech pomáhat.

Different Life Vám nabízí:

PANDA

- ekologický časopis pro kluky a holky, který formou povídání, her, testů, hádanek, křížovek…seznamuje děti s ochranou přírody a všech živých bytostí.

GLOBÁL

- články, polemiky, postřehy, recenze, rozhovory o zvířatech, lidech a přírodě. Právě vyjde č. 1. Hlavní téma časopisu je vegetariánství. Předběžná cena 15,-Kč.

TRIČKA - s motivy práv zvířat, ekologie a lidských práv. Tiskneme motiv "Vegetariánství jako životní styl" s kresbičkou sportující zeleniny, dále tričko s citátem od G. B. Shaw "Zvířata jsou moji přátelé, a já své přátele nejím" s obrázkem telátka. Tisk je dvoubarevný - zelená, černá.

NÁŠIVKY - tištěný obrázek na bílém plátně, to je nášivka. Můžete si tak na batoh, kapsu u kalhot či rukáv na bundě našít např. Vegan power, Respektuj práva zvířat, 1. 10. Světový den vegetariánů…

Rádi vám zašleme náš nabídkový katalog. Objednávat si můžete na naší adrese, zašleme vám rádi vše dobírkou.

Palackého 369, 413 01 Roudnice n/L

tel.: 0411/ 841 305

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Copyright © by Ceska spolecnost pro výživu a vegetariánství All Right Reserved.

TOPlist

NAVRCHOLU.cz