Zpravodaje ČSVV

Zpravodaj 3 inzerce


 Zpravodaj č. 3 - Inzerce

Antika - starožitnictví
Antica, Jiří Teichmann Komenského 3772 Olomouc
tel./fax: 068/5224364 Expozitura:tř. 1. máje 7772 Olomouc
tel.: 068/5224077
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Majitel firmy, pan Jiří Teichmann, je členem a významným sponzorem naší Společnosti. Vegetariánský způsob života praktikuje již sedm let a to především z etických a duchovních důvodů. Velice panu Tteichmanovi děkujeme za sponzorský příspěvek ve výši 7 500 Kč v roce 1999.

Firma byla založena v roce 1993, v roce 1995 rozšířena o další pobočku. Zabývá se prodejem a nákupem starožitností. Hlavním zájmem je nábytek včetně kompletního restaurování. Specifikace firmy bude směřována k vybavování kompletních interiérů jídelen, pracoven, ložnic, salonků a drobných zákoutí. V součastné době se také zabývá dodáváním kompletního stylového kování, zámků, klíčů, včetně stylových látek slohů secesních, artdeco a ostatních. Dopravu zakoupeného zboží je možné zajistit ve vlastní režii firmy na území ČR a do zahraničí po další dohodě.


PRAŠAD - Vegetariánská restaurace
Třebízského 5 (cca 80m pěšky od Vinohradské tržnice)Praha 2 - Vinohrady
Spojení: zastávka Vinohradská Tržnice - tramvaj. č. 11 což je 1. Zastávka z nám. Jiřího z Poděbrad, 2. zastávka od Musea nebo 4.zastávka z Flory

Tel: 02 - 222 500 72

Restaurace PRAŠÁD, jejíž zaměstnanci jsou vegetariáni, členy sdružení Jóga v denním životě a někteří také členy naší Společnosti, sponzorsky připravila občerstvení pro účastníky výroční valné hromady ČSVV. Menu bylo bohaté a naprosto báječné. Všem účastníků velmi chutnalo a mnozí si několikrát dali "nášup".

Děkujeme a přejeme nedávno vzniklé restauraci mnoho úspěchů.

NUTRIKOMPLEX
Výroba a distribuce KLASO - SORTIMENTU.
Nutrikomplex, Vídeňská 90, BRNO
Lahůdky z obilných bílkovin, luštěninové paštiky, obilné krémy
Tel: 43213993

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Firma Nutrikomplex je nejvýznamnějším sponzorem naší Společnosti - za symbolickou cenu 1000 Kč za rok poskytuje prostory pro kancelář a kancelářskou techniku. Rovněž hradila veškeré výkony spojů (telefon, fax, internet) za rok 1999. Veškeré výrobky této firmy jsou vhodné pro vegetariánskou i veganskou stravu a u sekretáře Společnosti a jeho dobrovolných asistentů (avšak nejen u nich) se těší značné oblibě. S osobností majitele firmy, zakladatele a současného předsedy výboru naší Společnosti panem Jaroslavem Škvařilem Vás seznámíme prostřednictvím medailónku a krátkého interwiev v příštím čísle Zpravodaje.


Odborný seminář
PŘÍPRAVA JÍDEL RACIONÁLNÍCH A VEGETARIÁNSKÝCH
Kroměříž
Pořádá: Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
- hotelová škola, učební obory cukrář, pekař, kuchař, číšník a nástavbová studia -
Garant semináře: ČSVV (viz rubrika "Spolupráce znamená život")
· Přihlášky s podrobným harmonogramem akce lze telefonicky reservovat, neboť počet účastníků bude omezen přednáškovou kapacitou.
· Vložné a úhrada semináře včetně ubytování a stravy činí celkem 1 180 Kč. Z uvedené částky však lze odpočítat dílčí částky v případě, že některé služby nebudete požadovat (doporučuje se např. odhlásit večeři, neboť jí bude předcházet prezentace výrobků zdravé výživy a následně vegetariánský raut, případně odhlásit i oběd druhý den).
· Bližší informace a rezervaci přihlášek získáte na telefonním čísle - 0634/23508; tel/fax 0634/20015.
· Přihlášky zasílejte nejpozději do 4. září 2000; na adresu: SOŠ a SOU, Pavlákova 3942, 767 87 Kroměříž nebo e-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ČSVV HLEDÁ FUNDRAISORA
Milí přátelé,
jak již bylo zmíněno ve výroční zprávě a v Okénku šéfredaktora, základní výše členských příspěvků zdaleka neřeší dlouhodobé financování naší Společnosti. V nejbližší době je tedy nezbytně nutné najít pro další pokračování činnosti ČSVV jiné zdroje stabilních příjmů na pokrytí výdajů, které převýší příjem z členských příspěvků. Hledáme tedy spolupracovníky, kteří by se starali o zajištění finančních zdrojů pro jednotlivé projekty ČSVV. Jde o vedlejší pracovní poměr dle uzavřené dohody o práci.
ČSVV nabízí odměnu ve výši 10% podílu z objemu získaných finančních prostředků pro projekty ČSVV, pracovní zázemí a veškerou informační podporu kanceláře při fundraisingu a tvorbě žádostí o grant, proplacení nákladů na školení k této činnosti (z prvního příjmu finančních prostředků). Tato činnost je vhodná zejména pro studenty vysokých škol oborů ekonomického a podnikatelského zaměření a může být pro daného studenta podkladem k bakalářské či diplomové práci. Podobně může tato činnost být i velmi výhodným zdrojem příjmů pro aktivní důchodce.
Další podrobnosti sdělí kancelář ČSVV.


Copyright © by Ceska spolecnost pro výživu a vegetariánství All Right Reserved.

TOPlist

NAVRCHOLU.cz