Nabídka služeb Klubu DÍTĚ VEGETARIÁN

Stručně zde nastiňujeme současnou nabídku aktivit pro naše členy a příznivce, širokou veřejnost, mateřské kluby, spřízněné organizace apod. S poptávkou se prosíme obracejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi Vám vyjdeme vstříc. Uvítáme také Vaše další nápady, návrhy nebo tipy pro naši další činnost, a zejména možnosti spolupráce.

Přehled nabízených aktivit Klubu najdete též na letáčcích Klubu. Jsou naformátovány k oboustrannému tisku, z jedné A4 tak získáte hned 4ks k dalšímu rozšíření informací o Klubu, děkujeme!

Přednášky o vegetariánství a zdravé životosprávě

Vegetariánství dětí – Mýty a realita
Cca 2hodinová přednáška s diskusí, kde rodiče naleznou odpovědi na otázky:
Jaká strava je zdravá a vhodná pro mne a mé dítě?
Jaká jsou současná stanoviska odborných organizací k vegetariánství?
Co mohu udělat pro harmonizaci našeho jídelníčku?
Kam se obrátit o radu a podporu?
Co nabízí Klub Naše dítě vegetarián?


Setkání zájemců o vegetariánské stravování dle zásad ochranné stravy a zdravého životního stylu v rodině s malými dětmi
Víkendové setkání s intenzivním přednáškovým i praktickým programem pořádá pravidelně 2x ročně ČSVV ve spolupráci s nadací Jóga v denním životě ve Střílkách na Moravě. Setkání je úvodním stupněm vzdělávacího programu ČSVV Škola vegetariánství, a poskytuje pro každého zájemce, včetně rodičů malých dětí, veškeré potřebné základní informace a poznatky o vyvážené vegetariánské stravě a zdravém životním stylu.

Kurzy vegetariánského vaření dětem i dospělým
Praktické kurzy vegetraiánského vaření podle zásad ochranné stravy – nabídku připravujeme ve spolupráci se zkušenými vegetariánskými kuchaři a maminkami.

Vzdělávání propagátorů zdravého životního stylu
V rámci Školy vegetariánství připravuje ČSVV také kurzy pro ty z Vás, kteří mají zájem propagovat vegetariánství a zdravý životní styl ve svém okolí – poradce zdravého životního stylu, lektorky v mateřských centrech, zaměstnance obchodů se zdravou výživou apod.

Vzájemná výměna informací a praktických zkušeností

Odpovídáme na dotazy našim příznivcům, odborné dotazy předáváme síti odborníků na výživu nebo lékařů, podporujeme setkávání a výměnu zkušeností příznivců na společných akcích. Hledáme vegetariánské rodiče, kteří by byly ochotni dále se dělit o své zkušenosti se stravováním svých dětí.

 

TOPlist

NAVRCHOLU.cz