Články

 

Vznikl E-zpravodaj ČSVV a Klubu

vytvořilijsme pro Vás nový internetový formát zpravodaje, který bude informovato aktivitách ČSVV a Klubu, o chystaných akcích, podnětných článcích adalších zajímavostech. Věříme, že Vám přinese zajímavé a užitečnéinformace a těšíme se na Vaše ohlasy. první číslo 2007/1


Rubrika v časopise Vegetarián&Vegan

O založení Klubu kladně referovalo několik internetovým médií zaměřenýchna vegetariánství apod. Česká vegetriánská společnost nabídla Klubuspolupráci a výsledkem je pravidelná rubrika včasopiseVegetarián&Vegan. V nejblžším 5. čísle vychází náš prvnípříspěvek, článek o založení a zaměření Klubu. V dalších číslech budemepublikovat tématcké články, rozhovory a zkušenosti týkající sevegetariánství dětí.


WWW stránky Klubu na ČSVV
Založilijsme pro Klub prezentaci přímo na stránkách ČSVV. V mezičase průběžněodpovídáme na řady dotazů našich členů a zapojujeme se v různýchinternetových diskusích. Na základě konkrétní poptávky v tuto chvíliintenzivně pracujeme na rozšíření kapitol a nových příspěvcích –sledujte E-zpravodaj a www.csvv.cz. Kompletní přístup mají registrovanípříznivci a členové ČSVV!

 

TOPlist

NAVRCHOLU.cz