profesor Werner Kollath

Známý německý odborník na výživu profesor Werner Kollath (1892 - 1970). Profesor Werner Kollathvymyslel frázi plnou nutriční hodnotu ( Vollwert v němčině) a žil jím. On je známý německý odborník na výživu profesor Werner Kollath (1892 - 1970).
http://de.wikipedia.org/wiki/Werner_Kollath
 Byl to Werner Kollath kdo nejprve vyjádřil požadavek, nechat naše potraviny v přírodním stavu, jak je to možné. On byl jeden z prvních vědců, aby si uvědomili, že zpracování a topení ničí mnohé cenné živiny potřebujeme pro zdravý růst a obnovu buněk.

On rozlišoval mezi nezpracovaný, přírodní potraviny a zpracované, denaturalised potravin. On pokračoval vyvinout revoluční metodu, která nemá obiloviny a luštěniny někteří být zachovány bez použití chemických látek nebo přehřátí. Jako výsledek, mnoho obilné vločky, stejně jako sojové vločky udržet své živiny po delší dobu. Ty by za normálních okolností ke ztrátě v důsledku oxidace jejich životně důležité součásti.

Na počest svého vynálezce, metoda se nazývá metoda Kollath ( collatieren ® v němčině, pro které Zwicky držet registrovaná obchodní značka). Moderní strava by měla být co plná nutriční hodnoty, jak by mělo být příjemné a chutná a dávají nám tak rozmanité menu jak je to možné: bez přísad, se všemi jeho životně důležité součásti neporušený, a především, s želez chuť!

TOPlist

NAVRCHOLU.cz