Klub DÍTĚ VEGETARIÁN

Klub_Dite veg_logo-m

Klub byl založen v roce 2006 jako projektová skupina v rámci ČSVV, vzhledem ke stoupající poptávce po informacích o zdravé výživě specielně u dětí. Maminky volaly do již existujících vegetariánských společností v České Republice a lačněly po sdílení svých zkušeností a dalším vzdělávání s ostatními maminkami, které zodpovědně přistupují k výživě svých dětí. Všechny činnosti Klubu jsou zájmovou neziskovou činností členů a sympatizantů. Spolupracujeme s dalšími organizacemi, konstruktivně podporujícími vegetariánství a zdravý životní styl.

POSLÁNÍ

Klub NAŠE DÍTĚ VEGETARIÁN je sdružení příznivců zdravého a vegetariánského stravování, s důrazem na sledování, podporu a propagaci jeho prospěšnosti dětem.

CÍLE

  • Poskytnout platformu pro sdružování zájemců a příznivců zdravého a vegetariánského stravování dětí.

  • Získávat informace a poznatky ověřující, zda vegetariánská strava je vhodná, bezpečná a prospěšná nejen dospělým, ale i dětem.

  • Vzájemně si informace, poznatky a zkušenosti vyměňovat, vzdělávat se a poskytovat si podporu.

  • Vzdělávat lektory pro rozšiřování dostupnosti informací v zemi.

  • Zajišťovat šíření informací a osvěty pro zájemce z řad veřejnosti.

  • Zajistit dostupnost informací a zkušeností i pro nevegetariány - rodiče, prarodiče, příbuzné, učitele, kuchaře a další, kteří mají zájem o porozumění a konstruktivní soužití s vegetariány ve svém okolí.

ĆLENSTVÍ

Členství v Klubu se řídí podmínkami členství v ČSVV. Pokud nám poskytnete svůj emailový kontakt, stanete se naším registrovaným příznivcem a zařadíme Vás mezi adresáty elektronického Zpravodaje ČSVV – budete tak mít vždy přehled o novinkách a aktivitách Klubu. Členové ČSVV mají slevu z účastnického poplatku klubových akcí.

KONTAKTY

Ing. Lenka Maříková
Mgr. Jitka Čulíková
Email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web:  www.csvv.cz
Tel: 608 982 340